آموزش Vocabulary for IELTS  در ۲۰ روز

آموزش Vocabulary for IELTS در ۲۰ روز

1402/09/14 6776

برای موفقیت در آزمون آیلتس شما باید بتوانید دانش و دامنه لغات خود را به ممتحن نشان دهید و Range of vocabualry یکی از فاکتور های مهم نمره دهی در مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس محسوب می شود. به همین دلیل شما باید بتوانید از کلمات و عبارتی که مخصوص خود آن topic است به درستی استفاده کنید و حفظ کردن واژگان بدون یادگیری نحوه به کارگیری آنها در زمینه به خصوص به آنها(context) باعث به وجود آمدن دردسرهای زیادی برای داوطلبان آزمون آیلتس می شود. 

با در نظر گرفتن این نیاز ها و تکنیک های موفقیت در آزمون آیلتس ما دوره آموزش واژگان آیلتس را طراحی و اجرا کرده ایم. در این دوره آموزشی شما با کلمات و اصطلاحات مخصوص آزمون آیلتس با تقسیم بندی موضوعی(Topic) آشنا شده و با خواندن نمونه سوالات و جواب های اسپیکینگ آیلتس به صورت کاربردی، استفاده از این vocabulary ها را می آموزید. 

برنامه ریزی ما به گونه ای بوده است که هر روز  یک درس لغات در پروفایل شما باز می شود، که شامل یک فایل PDF, واژگان مخصوص آن تاپیک است برای مثال Environment . واژگان به صورت انگلیسی و فارسی تعریف شده است و هر فایل درسی شامل حدود ۳۰-۴۰ لغات کاربردی مربوط به آن تاپیک است. همچنین برای بسیاری از درس نامه فایل های صوتی، که نمونه جواب سوالات اسپیکینگ آن تاپیک هستند، در پروفایل شما، در اختیار شما قرار می گیرد. 

بعد از خرید این پکیج آموزشی، روزانه یک درس نامه در پروفایل شما باز می شود و شما می توانید به راحتی فایل ها را دانلود و مطالعه نمایید.  در انتهای دوره می توانید میزان پیشرفت خود را اسپیکینگ و رایتینگ خود به وضوح ببینید. 

مواردی که در درس نامه شما قرار خواهد گرفت:

- دسترسی اختصاصی به داشبور شخصی 

- آموزش بیش از ۶۰۰ کلمه (با سطح 7+ آیلتس ) مخصوص موضوعات و تاپیک های آزمون آیلتس 

- فایل PDF واژگان انگلیسی مخصوص آیلتس به همراه ترجمه فارسی آنها 

- فایل های صوتی نمونه جواب های اسپیکینگ آیلتس منطبق با Topic درس نامه 

- متن های نمونه جواب های اسپیکینگ منطبق با Topic درس نامه 

- پشتیبانی آنلاین 

مشاهده دوره